Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

2018 zbiorka odpadow wielkogabarytowych mOd 10 do 24 września 2018 r. na terenie gm. Tuliszków odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych, tj. odpadów komunalnych, które nie mogą być umieszczone ze względu na swoje rozmiary i masę w zwykłych pojemnikach na odpady z gospodarstw domowych (np. meble, wózki, rowery, sprzęt elektryczny i elektroniczny, taki jak meble, rowery, sprzęt elektryczny i elektroniczny (lodówki, pralki, mikrofalówki, sprzęt komputerowy, opony itp.).

 

 


Pozostałe odpady, gromadzone jako papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło, bioodpady, popiół paleniskowy w nieruchomościach zamieszkałych i niezamieszkałych, będą odbierane przez firmę Bakun w sposób cykliczny, zgodnie z obowiązującym harmonogramem.

Zbiórka odpadów odbędzie się bezpośrednio z gospodarstw domowych. Samochody dokonają objazdu wszystkich miejscowości i ulic Tuliszkowa.

Prosimy o przygotowanie odpadów i złożenie ich w miejscu wystawiania pojemników na odpady odbierane przez firmę Bakun, najpóźniej do godz. 8.00 w dniu zbiórki.

 

 

2018 zbiorka odpadow wielkogabarytowych

 

 

Ogłoszenie o zbiórce odpadów wielkogabarytowych [PDF]

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

  DPR Tablica RFIL

facebook_page_plugin