W TULISZKOWIE ROZEGRANO KOLEJNY TURNIEJ KOZPN

poniedziałek, 19, luty 2018

18 lutego br. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Nortowskiej rozegrano turniej Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w kategorii Żak F2. Do Tuliszkowa przybyło dziewięć zespołów z naszego subregionu. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna LKS-u Ślesin, która w finale pokonała Młodego Górnika Konin. Trzecie miejsce na podium zajęła Tulisia 1.

2018 turniej zak 02

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju był Tobiasz Waleriańczyk (LKS Ślesin), który posłał piłkę do bramki 11 razy. Za najlepszego zawodnika rozgrywek uznano Remigiusza Góreckiego (Młody Górnik), a nagrodę dla bramkarza otrzymał Maciej Grześkiewicz (Tulisia Tuliszków). Gratulacje nagrodzonym i wszystkim zawodnikom, którzy stanęli na boisku, złożyli Grzegorz Ciesielski – Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków oraz Grzegorz Pietrzak – Prezes Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Jak zauważono wszyscy młodzi uczestnicy wyjeżdżają z turnieju jako zwycięzcy.

Klasyfikacja
1. LKS Ślesin (Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków),
2. Młody Górnik Konin (Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Tuliszkowie),
3. Tulisia 1 (Puchar Prezesa Miejsko-Gminnego Klubu Sportowego Tulisia Tuliszków),