TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU PO BYŁYM DWORCU AUTOBUSOWYM I PAWILONU SPORTOWEGO W TULISZKOWIE

SRODKI UE

 

 

 

Zakończyły się prace związane z termomodernizacją budynku po byłym dworcu autobusowym w Tuliszkowie. Inwestycja obejmowała m. in. ocieplenie ścian i stropodachów, wymianę okien i drzwi zewnętrznych, przebudowę systemów grzewczych i usprawnienie systemów przygotowania ciepłej wody użytkowej, wymianę oświetlenia na energooszczędne, a także montaż jednostek wytwarzania energii cieplnej z OZE.

Całkowita wartość inwestycji to 586 576,73 zł.

dworzec PKS

 

W ramach realizowanego projektu wykonane zostały prace związane z termomodernizacją pawilonu sportowego przy ulicy Nortowskiej w Tuliszkowie. Prace obejmowały m. in. ocieplenie ścian i stropodachów, wymianę okien i drzwi zewnętrznych, przebudowę systemów grzewczych i usprawnienie systemów przygotowania ciepłej wody użytkowej, a także montaż jednostek wytwarzania energii cieplnej z OZE. Ponadto wykonany został kompleksowy remont obiektu wewnątrz.

Całkowita wartość inwestycji to 695 089,15 zł.

pawilon sportowy

Prace związane z termomodernizacją budynku po byłym dworcu autobusowym i pawilony sportowego wykonał  Zakład Usług Budowlano – Remontowych „REMBUD”.

Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 -2020.

 

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

  DPR Tablica RFIL

facebook_page_plugin