Powiatowy Turniej Karate Kyokushin
Powiatowy Turniej Karate
Wyniki XVIII Mistrzostw Powiatu Tureckiego Tuliszków 09.12.2018
Walki kontaktowe Kyokushin KARAT:
7 lat-31 kg dziewcząt 12/13 lat dziewcząt – 53 kg
1 Katarzyna Nowinowska Przykona Małgorzata Janiak Władysławów
2 Amelia Krzemińska Malanów Nikola Stankiewicz Turek
3 Anastazja Nowicka Malanów Maja Chojnacka Malanów
4 Aleksandra Ścisła Tuliszków
8 lat chłopcy – 33 kg 8 lat chłopcy -42 kg
1 Ksawery Jasnowski Kowale Pańskie Marcel Macikowski Malanów
2 Stanisław Szmykta Tuliszków Nikodem Grzelka Turek
3 Aleksander Grzesiak Malanów Marcel Nikiel Tuliszków
4 Tomasz Misiak Grzymiszew Szymon Kucik Grzymiszew
9 lat chłopcy – 32 kg 8 lat – 35 kg chłopcy
1 Adam Łajdecki Turek Eryk Maciaszek Turek
2 Bartosz Waberski Turek Marcel Kotfas Turek
3 Piotr Pawlak Malanów Nikodem Siba Tuliszków
4 Mateusz Konefał Grzymiszew Marcin kowalski Grzymiszew
10 lat chłopcy -32 kg 10 lat chłopcy -45 kg
1 Wojciech Gadomski Turek Hubert Nowinowski Przykona
2 Piotr Grabowski Turek Adrian Maciaszek Cisew
3 Marcel Wiśniewski Przykona Marcin Antczak Władysławów
4 Dawid Wiśniewski Przykona Kacper Witkowski Turek
11 lat chłopcy – 42 kg 12/13 lat chłopcy – 60 kg
1 Adam Wierzbicki Grzymiszew Wiktor Wierzbicki Grzymiszew
2 Witold Madaj Turkowice Piotr Michałek Władysławów
3 Błażej Wypych Tuliszków Filip Wawrzyniak Tuliszków
4 Bartosz Kunkiel Grzymiszew Filip Franke Malanów
12 lat – 45 kg chłopcy Chłopcy 13 lat – 45 kg
1 Dawid Maciejewski Malanów Wiktor Wilczyński Brudzew
2 Sebastian Wypych Grzymiszew Rafał Kuźnik Turek
3 Patryk Zawadzki Kowale Pańskie
4 Oliwie Marek Kowale Pańskie
WALKI BEZKONTAKTOWE WG PRZEPISÓW POLSKIEGO ZWIĄZKU
10 LAT DZIEWCZĄT 8 lat dziewcząt
1 Zuzanna Wilczyńska Brudzew Wiktoria Bronikowska Malanów
2 Zuzanna Drewniak Kowale Pańskie Oliwia Niewiadomska Słodków
3 Kamila Michalak Kowale Pańskie Julia Hofman Malanów
4 Aleksandra Figurska Turek SP 4 Alicja Kraska Malanów
7 lat dziewcząt 6 lat dziewcząt
1 Martyna Stankiewicz Turek Nadia Maciaszek Cisew
2 Agata Kasprzak Turek SP 4 Julia Głodowska Malanów
3 Hanna Mendak Turek Alicja Dziurzyńska Grzymiszew
4 Amelia Jaworska Turek Alicja Kaczmarek Turek
Chłopcy 9 lat Chłopcy 7 lat
1 Oliwier Bartczak Malanów Marcel Filipowicz Turek
2 Filip Sobczyk Malanów Seweryn Szambelan Słodków
3 Antoni Adamek Malanów Bartłomiej Papierski Grzymiszew
4 Mikołaj Kowalczyk Kowale Pańskie Mikołaj Buchelt Turek
6 lat chłopcy Dziewczęta/chłopcy 5 lat
1 Adam Sikorski Tuliszków Natalia Brzychcy Turek
2 Kamil Sobczak Turek Jan Kaczmarek Turek
3 Mateusz Szalich Turek Antoni Molenda Turek
4 Maciej Szewczyk Władysławów Szymon Nowik Grzymiszew
W zawodach wystartowało ponad 110 zawodników z 7 gmin Powiatu Tureckiego, stoczono 107 walk kontaktowych i bezkontaktowych na dwóch matach. Zawody wsparli Gmina i Miasto Tuliszków, Powiat Turecki oraz okoliczni sponsorzy. Zawody rozegrano wg przepisów Polskiego Związku Karate w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży pod nadzorem Okręgowego Związku Karate. Obsługę sędziowska i sekretariaty zapewnił OZK Poznań i kluby z Turku, Malanowa, Władysławowa.